کالیبراسیون

آزمایشگاه کالیبراسیون آزمون سنج دقیق در سال 1391 با اتکاء به بیش از سه دهه سابقه فعالیت شرکت آزمون ساز مبنا که جمعی از متخصصین با 30 سال تجربه در حوزه تولید، نصب، تعمیر، راه اندازی و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی مقاومت موادو مصالح می باشند، موفق به تاسیس آزمایشگاه کالیبراسیون با مجوز رسمی و تحت نظارت مستقیم مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و اداره کل استاندارد استان تهران و با گواهینامه های تایید صلاحیت ISO/IEC 17025 به شماره NACI/Lab/614 و T/2546 در زمینه های تخصصی کالیبراسیون (نیرو، فشار، ابعاد، حجم، اوزان، رطوبت) شده است.

واحد فنی آزمایشگاه از بدو تاسیس با تکیه بر مهندسین خلاق و کارشناسان مجرب در زمینه کالیبراسیون با ایجاد شرایط محیطی استاندارد و کنترل شده و تجهیزات مرجع به روز و قابل ردیابی به استاندارد های جهانی، آمادگی هرگونه همکاری در زمینه کالیبراسیون ابزارهای اندازه گیری در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه مراکز را با شرایط ویژه اعلام می دارد.

هدف از تاسیس این آزمایشگاه توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد سازی و اندازه شناسی در امور تولیدی و صنعتی کشور، ارتقاء ضریب اطمینان و کیفیت کلیه ابزارهای اندازه گیری می باشد.

این آزمایشگاه خدمات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد اجراء نموده و تا کنون افتخار همکاری با بیش از دهها شرکت معتبر در زمینه ارائه خدمات کالیبراسیون بصورت ادواری را داشته است. اسامی برخی از این شرکت ها به شرح زیر می باشد:

شرکت ساختمان سد و تاسیسات آبیاری ( سابیر)

شرکت کیسون

انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران

شرکت ساختمانی پرلیت

شرکت مهندسین مشاور زمین کاوان جنوب

دانشگاه آزاد قزوین

اداره استاندارد نوشهر

شرکت مهندسین مشاور زمیران

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

انجمن صنفی تولیدکنندگان بتن آماده و قطعات بتنی ایران

آزمایشگاه فنی و مکانیک وزارت راه، مسکن و شهرسازی

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مؤسسه مشاور طاها

و…

امیدواریم بتوانیم با همکاری های سازنده در پیشبرد اهداف عالیه شما کوشا باشیم.

راه های ارتباطی : 

تلفن : ۶۱۹۰۷-۰۲۱ داخلی ۳۰۲

آدرس : تهران، خیابان فاطمی غربی، خیابان سیندخت شمالی، پلاک 17، واحد 5

موبایل (واتس آپ و تلگرام) : ۰۹۱۰۷۸۷۹۱۵۱

ساعت کاری : 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر